Mimozemšťané v muzeích

O UFO a mimozemšťanech se mnoho píše, ale jen málokdo je viděl. "Létající talíře" nevidí každý - podle statistik ufologů, možnost vidět UFO v průběhu života je dáno jen každému dvacátému člověku.

 

 


Aby ostatní nepřišli zkrátka, ufologové po celém světě začali vytvářet muzea věnované UFO a anomálním jevům. A nijak neprodělali: těch, kteří chtějí vychutnat záhady je stále dost!

To nejslavnější muzeum je v Roswellu – městě, kde údajně došlo k nejslavnější havárii UFO v roce 1947. Je jich tam dokonce několik a navštěvuje je milion lidí za 5 let. Jsou ale i jinde – v Turecku, Japonsku, Kanadě i Rusku. Poslední zpráva o budování takového muzea přišla toto léto z běloruského Minska.

 

Čeští badatelé uspořádali putovní výstavu „Jsou mezi námi? – Po stopách mimozemských civilizací“, v roce 2009, a ta s přednáškami navštívila Prahu, Plzeň a další města v roce 2009.

-kpufo-

***
Líbil se vám článek a celý web? Podpořte, prosím, badatele, autory a překladatele jakoukoli částkou na účet: SBERBANK, č. ú. 4211013926/6800, variabilní symbol článku je 3327