UFO a Anomálne atmosférické javy

Skeptik na kongresu UFO (2018) (1)

Robert Schaeffer se opět zúčastnil letošního Mezinárodního kongresu UFO ve Fountain Hills v Arizoně, poblíž Phoenixu, občas prezentovaného jako „největší konference UFO na světě“ (i když se zdá, že konference V poušti ho předčila). Nepopisuje nutně každého řečníka a akce, ale jen ty zajímavější.

Čítať ďalej...

Mimozemšťané neexistují?

V Národním archivu Velké Británie ukázali v roce 2008 odtajněné dokumenty Ministerstva obrany o UFO. Vláda Velké Británie svolala tajnou komisi nazvanou „Pracovní skupina pro létající talíře“, aby odhalila podstatu fenoménu UFO.

Čítať ďalej...

UFO nebo „létající lampióny“?

 Už několik let pozorují naši občané záhadný jev – po obloze pluje bezhlučně jedno nebo několik velkých, zářivě červených nebo žlutooranžových světel. Oblohu přeletí různě rychle nebo visí na místě, drží formaci nebo ji mění, a zmizí přeletem oblohy, nebo náhle zhasnou. 

Čítať ďalej...

Mimozemšťané už jsou zde, říká bulharský vědec

Zástupce ředitele sofijského Institutu pro vesmírný výzkum Lachezar Filipov (1) zcela vážně tvrdí, že návštěvníci z vesmíru sdělují lidstvu pomocí kruhů v obilí své postoje k třiceti hlavním problémům civilizace.

Čítať ďalej...

Novinky z amerického exopolitického panoptika

William Tompkins odhaluje plazy, Nordiky, nacistické talíře a ještě mnohem víc...

Čítať ďalej...