Věnceslav Patrovský: Za hranicemi biotroniky

patrKniha, nalezená v pozůstalosti známého badatele a záhadologa, Ing. V. Patrovského, obětavě přepsaná členy KPUFO a vydaná u vyd. CAD PRESS

 

 

 

 

 

Ing. Věnceslav Patrovský, CSc. (1926-2000), mj. spolužák známého MUDr. Ludvíka Součka, jako první u nás připravil kovové galium, které se používá do svítících diod a displejů. Věnoval se zejména výzkumu v oblasti analytické chemie vzácných a stopových prvků. Od 70. let současně věnoval pozornost různým záhadám a problémům, především UFO, hraničním jevům a vlivu energií na organismy a vodu. V průběhu života pak napsal okolo 70 odborných publikací a řadu populárně vědeckých článků.

Stránky o V. Patrovském: http://www.kpufo.cz/oblasti/oso/patrov/index.htm

Z obsahu:

* Záhadná místa na Zemi * Alchymie * Víte, co je radiestézie? * Náš přítel magnet * Úvahy nad gravitací * Záhady na Měsíci a na Marsu * Záhada kulového blesku * UFO stále záhadné * Kruhy a obrazce v obilí * Letecké záhady starověku * Paralelní svět a časové posuny * Kde byl Ježíš mezi 13. a 30. rokem? * Mariánská zjevení * Mystika čísel? * Věštby, předpovědi, varování, astrologie * Obludy, příšery a monstra * Reichenbachův ód, Reichův orgon a psychická energie? * Neviditelné bytosti nebo psychická projekce? Vázaná kniha, 250 stran, formát B5/24 x 17cm.

Vydáno ve spolupráci s Klubem psychotroniky a UFO, o.s.

Knihu lze zakoupit na adrese: http://www.cadpress.cz/cadpress/eshop/0/3/5/10230-Za-hranicemi-biotroniky